NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Ankara bölgesinde 5 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Ankara Bizim Evden Eve Taşımacılık   08-12-2017

Ben tam 1 hafta boyunca gerek internet üzerinden olsun gerekse işyerlerine giderek olsun en iyi nakliyat firmasını bulmaya çalıştım. Ancak ne kadar çok gezindimse de içimi rahatlatacak kafama göre bir nakliyat firması bulamadım. İşyerimden bir arkadaşımın tavsiyesi sonrasında Bizim Nakliyatı aradım bu firmadan da ümidim yoktu ama gerçekten de beni öyle güzel ağırladılar ki evimize geldiklerinde ise eşyalarımı en ince detayına kadar inceleyip listelediler. Bu şekilde planlı çalışıyorlarmış hatta ekspertiz hizmetleri içinde ekstra bir ücrette talep etmediler. Firmayla anlaştık ve eşyalarımı taşıttım gerçekten de bu kadar iyi olduklarını bilmiyordum ama bundan sonrada herkese bu firmayı tavsiye ediyorum.


Ankara Sude Nakliyat   09-03-2018

Ben sık sık evimi taşıyan birisiyim çünkü işim gereği çok fazla yer değiştirmem gerekiyor. Malum işyeriniz evinize uzak olduğu zaman geliş gidişlerde hep zor oluyor. Bir de arabanız yoksa sıkıntı çok daha büyük oluyor. Sözü uzatmadan söyleyeyim arkadaşlar bu firma çalışanları Birlike geldiler eşyalarımızı en güzel şekilde taşıdılar. Sağ olsunlar paketleme işini gerçekten de güzel yapıyorlar bir de beni uyardılar. Çünkü ben önceden yapayım demiştim. Onlar taşınma gününde vakitlice gelip eşyalarımı bir güzel paketlediler. İnanın ben yapsam bu kadar özenli ve titiz yapmazdım. Üstelik elleri de çok pratik hiçte uğraşmadılar.


Ankara Şimşek Profesyonel Taşımacılık   12-05-2017

Kardeşimin tavsiyesi üzerine Kavacık nakliyatla iletişime geçmiştim. Nakliyat işlerine başlamadan önce eşyalarımı güzelce bir paketleyip ambalajladılar. Kış günü taşınmam gerekiyordu ama çalışanlar bunlara bile aldırış etmediler. Yağan yağmura karşın eşyalar öyle güzel paketlenip ambalajlandı ki hiçbir şekilde içeriye ne yağmur ne de başka bir şey girdi. Eşyaları pratik bir şekilde taşırken ne kadar da profesyonel hizmet verdiklerini bana gösterdiler. Kısacası ben taşırken işlerine olan sadakatlerine ve titizliklerine hayran kaldım. Bunun içinde bundan sonra evimi kaç kere taşıtırsam taşıtayım kesinlikle onlardan destek alacağım. Çünkü benim kendilerine güvenimi kazandılar ve bir tüketici içinde güvenin çok önemli bir konu olduğunun farkındayım.