NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

 PLATFORMUMUZDAKİ FİRMALARDAN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİN YORUMLARI

04-04-2019

Birlik nakliyata arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerekleştirdi. İşin doğrusu ben bugüne kadar ilk kez bir nakliyat firmasına evimi taşıttım ve karşılaştığım manzara karşısında hayrete düştüm. Çünkü bana anlatılan şey nakliyat firmalarının eşya taşırken özensiz hareket ettiği olmuştu. Ama Birlik Nakliyat bunun çok üzerinde bir hizmet verdiğini benim gözlerimin önünde ispatlamış oldu. Ben memnun kaldıktan sonra ablamın evinin taşıması içinde bu firmayla anlaştık yine aynı özenle eşyalarımızı taşıdı. Arkadaşlar firma gerçekten de işini layıkı ile yapıyor. Ben memnun kaldım sizinde memnun kalacağınızdan eminim. Çünkü ilk kez bu firmayla çalışacaksanız içinizde bir endişe var onun farkındayım ama o kafanızdaki soruları şimdiden silmenizi de tavsiye ediyorum.

04-04-2019

Ben tam 1 hafta boyunca gerek internet üzerinden olsun gerekse işyerlerine giderek olsun en iyi nakliyat firmasını bulmaya çalıştım. Ancak ne kadar çok gezindimse de içimi rahatlatacak kafama göre bir nakliyat firması bulamadım. İşyerimden bir arkadaşımın tavsiyesi sonrasında Bizim Nakliyatı aradım bu firmadan da ümidim yoktu ama gerçekten de beni öyle güzel ağırladılar ki evimize geldiklerinde ise eşyalarımı en ince detayına kadar inceleyip listelediler. Bu şekilde planlı çalışıyorlarmış hatta ekspertiz hizmetleri içinde ekstra bir ücrette talep etmediler. Firmayla anlaştık ve eşyalarımı taşıttım gerçekten de bu kadar iyi olduklarını bilmiyordum ama bundan sonrada herkese bu firmayı tavsiye ediyorum.

03-04-2019

Ben sık sık evimi taşıyan birisiyim çünkü işim gereği çok fazla yer değiştirmem gerekiyor. Malum işyeriniz evinize uzak olduğu zaman geliş gidişlerde hep zor oluyor. Bir de arabanız yoksa sıkıntı çok daha büyük oluyor. Sözü uzatmadan söyleyeyim arkadaşlar bu firma çalışanları Birlike geldiler eşyalarımızı en güzel şekilde taşıdılar. Sağ olsunlar paketleme işini gerçekten de güzel yapıyorlar bir de beni uyardılar. Çünkü ben önceden yapayım demiştim. Onlar taşınma gününde vakitlice gelip eşyalarımı bir güzel paketlediler. İnanın ben yapsam bu kadar özenli ve titiz yapmazdım. Üstelik elleri de çok pratik hiçte uğraşmadılar.

03-04-2019

Birlik nakliyata arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerekleştirdi. İşin doğrusu ben bugüne kadar ilk kez bir nakliyat firmasına evimi taşıttım ve karşılaştığım manzara karşısında hayrete düştüm. Çünkü bana anlatılan şey nakliyat firmalarının eşya taşırken özensiz hareket ettiği olRizetu. Ama Birlik Nakliyat bunun çok üzerinde bir hizmet verdiğini benim gözlerimin önünde ispatlamış oldu. Ben memnun kaldıktan sonra ablamın evinin taşıması içinde bu firmayla anlaştık yine aynı özenle eşyalarımızı taşıdı. Arkadaşlar firma gerçekten de işini layıkı ile yapıyor. Ben memnun kaldım sizinde memnun kalacağınızdan eminim. Çünkü ilk kez bu firmayla çalışacaksanız içinizde bir endişe var onun farkındayım ama o kafanızdaki soruları şimdiden silmenizi de tavsiye ediyorum.

31-03-2019

Eşim askeri personel bunun için gerek bulunduğumuz şehirde gerekse şehirler arası çok fazla ev değiştirmek zorunda kalıyoruz. Bugüne kadar nakliyat hizmetimiz için hep Anadolu nakliyattan hizmet aldık çünkü ilk taşınmamızda bize çok yardımcı olmuşlardı. O günden sonra da ne zaman taşınma ihtiyacımız olsa bu firmayı tercih ediyoruz. İşlerini hakları ile yapıyorlar bunun içinde firmanın sahiplerine ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. hiçbir taşınmamızda eşyalarımıza zarar gelmedi ve bunun içinde ellerinden geleni yaptılar. Eminim sizde bu firmadan hizmet aldığınız

1
Şehir seçiniz