NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Sude Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mehmet Bey
Telefon

0546 286 98 44

0546 286 98 44

Adres Işık Caddesi No 22 Merkez/Ankara
Email sudenakliyatt@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sude Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işlemleri için nakliyat hizmeti ihtiyacı doğmaktadır. Burada önemli olan kaliteli bir firma seçerek, eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıtmak isteyeceksinizdir. Burada firmamız devreye girerek, eşyalarınızı güvenli ellerde taşıtma işleminize yardımcı oluyor. Firmamız bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet vererek, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyor. Eşyalarınıza, kendi eşyalarımız gibi sahip çıkarak kaliteli bir şekilde eşyalarınızı taşıyarak, sizleri taşınma yükünden kurtarıyoruz.

Ev taşıma işlemi için bizden ücretsiz bir şekilde fiyat alabilirsiniz. Fiyat almak için iletişim numaramızdan irtibata geçerek, randevu verebilirsiniz. Sizin belirlediğinizde eşyalarınızı incelemek için evinizi ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz esnasında eşyalarınızı inceleyerek, taşıma işlemi için fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi sunarken, en ekonomik fiyatları sunarak bütçenizi sarsmadan eşyalarınızı taşımanıza yardımcı oluyoruz. Anlaşma sağlanması durumunda taşınma tarihini de belirliyoruz. Taşınma günü geldiğinde eşyalarınızı taşıma işlemine başlıyoruz.

Sude Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizde eşyalarınızı yüksek katlı binalardan kolay bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı asansör yardımıyla, hızlı ve hasarsız bir şekilde taşıyabiliyoruz. Bu işlem için son teknoloji yük asansörleri kullanarak, güvenli bir şekilde bu işlemi tamamlıyoruz. Bina yapınızın uygun olması durumunda, asansör kullanımı ve kurulumu için eğitim almış arkadaşlarımız tarafından yük asansörü kurulur. Kurulan asansör test edilerek, taşıma işlemine hazır hale getirilir.

Asansör hazırlanırken, ekip arkadaşlarımızın bir kısmı evinize gelerek eşyalarınızı odalar halinde toplar ve paketleme işlemine başlar. Eşyalarınız özverili ve profesyonel bir şekilde paketlenerek, taşınmaya hazır hale getirilir. Paketlenen eşyalarınız hiçbir şekilde hasar almadan taşınır. Paketleme işlemi de tamamlandıktan sonra sırasıyla eşyalarınız yük asansörüne taşınır. Burada asansör liftine sırayla yerleştirilerek, eşyalarınız nakliyat aracına gönderilir. Nakliyat aracının yanında bulunan ekip arkadaşlarımız, sırasıyla eşyalarınızı liftten alarak araca yerleştirir. Eşyalarınız araca uygun şekilde yerleştirilerek, işlem tamamlanır. Eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

Sude Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız taşınma işleminiz için şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermektedir. Şehirlerarası taşınma işi kişiler için kabusa dönüşse de, firmamız bu konuda profesyonel hizmet vererek sizleri bu işin zahmetinden kurtarır. Eşyalarınız kilometrelerce uzağa, sorunsuz bir şekilde taşınır. Firmamız bu hizmet için profesyonel bir çalışma sergileyerek, eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni taşınacağınız şehre taşır. Bu hizmet için alternatif olarak sizlere farklı tekliflerde sunulur.

Şehirlerarası nakliyat hizmetine özel, isteğinize bağlı olarak eşyalarınızı sigortalayarak taşıyabiliyoruz. Sigortalı taşımacılık adı verilen bu hizmetimizde, eşyalarınız sigorta güvencesine alınarak olası durumlarda zararlarınız sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Bu taşıma işleminde mesafelerin uzak olması sebebiyle trafik kazaları, doğal afetler ve hırsızlık gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu durumlarda eşyalarınız herhangi bir şekilde hasar görerek, sizi ek bir maddi kayba sokabiliyor. Bunun önüne geçmek için firmamız eşyalarınızı ekspertiz ekibimizle değerlerini çıkartarak, sigorta sözleşmesi yapıyor. Bu sözleşme kapsamında eşyalarınız bu gibi durumlardan korunarak, sizlere ek bir kayıp oluşturmadan taşınıyor.

Sude Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız parça eşya taşımacılığı konusunda da hizmet vererek, eşyalarınız güvenli eller yardımıyla taşıyor. Parça eşya taşımacılığında sadece ev eşyalarını değil, ofis ve büro eşyalarını da taşıyoruz. Bizim için taşınacak eşyanın boyutunun ve ağırlığının bir önemi olmuyor. Eğer parça eşya taşımacılığı için ekonomik fiyatlar arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığında eşyalarınız bulunduğu adresten alınarak, istediğiniz adrese taşınıyor. Bu işlem için eşyalarınız özenle paketlenerek, nakliyat aracına yerleştiriliyor. Bu sayede eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden, istediğiniz adrese teslim ediliyor.

3 Adet Yorum Var, Ankara Sude Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Sude Nakliyat   09-03-2018

Ben sık sık evimi taşıyan birisiyim çünkü işim gereği çok fazla yer değiştirmem gerekiyor. Malum işyeriniz evinize uzak olduğu zaman geliş gidişlerde hep zor oluyor. Bir de arabanız yoksa sıkıntı çok daha büyük oluyor. Sözü uzatmadan söyleyeyim arkadaşlar bu firma çalışanları Birlike geldiler eşyalarımızı en güzel şekilde taşıdılar. Sağ olsunlar paketleme işini gerçekten de güzel yapıyorlar bir de beni uyardılar. Çünkü ben önceden yapayım demiştim. Onlar taşınma gününde vakitlice gelip eşyalarımı bir güzel paketlediler. İnanın ben yapsam bu kadar özenli ve titiz yapmazdım. Üstelik elleri de çok pratik hiçte uğraşmadılar.


Ankara Sude Nakliyat   13-02-2018

İşyerimi bulunduğu semtten başka bir semt taşıdım bunun içinde Sude Nakliyatla anlaştım. Benim ofisim biraz dağınık karmaşık ve toplaması da oldukça zor. Ben aslında bunun zor olduğunu düşünüyordum çünkü firmanın çalışanları geldi benim bir haftadır düşündüğümü adamlar 1 saat içerisinde düzenledi. Ofisin tüm odasını ayrı ayrı paketlediler ve gidilecek yerde karışıklık olmasın bir düzen içerisinde tekrar yerleşelim diye. Bana kalırsa ben ne bulursam atardım. Ancak onlar işlerinde o kadar profesyonel olmuşlar ki atacakları her adımı da bilinçli bir şekilde yapıyorlar. Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun elinize sağlık. Benim notumda burada bulunsun istedim.


Ankara Sude Nakliyat   14-02-2019

Merhabalar geçtiğimiz günlerde Sude nakliyat ile evimi yeni adresime taşımaları için anlaştım ve dünde sabahın erken saatlerinde tam da konuştuğumuz zaman içerisinde gelerek öğlen olmadan nakliyat işini tamamladılar. Ben de buradan direk hiç vakit kaybetmeden yorum yazımı yazayım istedim ki başka insanlarda firmanın bu deneyimlerinden ve başarılarından yararlansın. Günümüzde gerçekten de işini layığı ile yapan firma sayısı çok az. Bunu yalnız nakliyat sektörü için söylemiyorum genel anlamda öyle ve Sude Nakliyat gibi firmalarla da çalışınca gerçekten de başarılı insanların olduğu ortaya çıkıyor. Şimdiden yeni çalışacak olan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum memnun kalacağınızdan eminim.