NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Şimşek Profesyonel Taşımacılık
Şehir Ankara
Yetkili Bülent Bey
Telefon

0542 211 17 08

0542 211 17 08

Adres Atatürk Caddesi No 27 Merkez/Ankara
Email simseknakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şimşek Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık için firmamız profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet hakkında fiyat ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evden eve taşımacılık hizmeti için sizin uygun olduğunuz saatler içerisinde evinizdeki eşyalarınızı görmek için sizi ziyaret ediyoruz. Ziyaret esnasında eşyalarınızı inceleyerek, uygun personel sayısını hesapladıktan sonra fiyat teklifimizi sunuyoruz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmenizin ardından da tarih belirleyerek anlaşmayı tamamlıyoruz.

Belirlenen tarihte evinize gelerek, eşyalarınızı uygun şekilde topluyoruz. Bunun ardından eşyalarınızı kaliteli ambalajlar yardımıyla paketleyerek, taşınma esnasında zarar görmesini önlüyoruz. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalarınız sırasıyla aracımıza indirilerek, yol esnasında zarar görmeyecek şekilde araca yerleştiriliyor. Eviniz tamamen boşaltana kadar aracımıza taşınıyor. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra yeni ev adresinize geçerek, eşyalarınız evinize taşıyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz odalara ve uygun konumlara bırakarak, eşya karmaşası olmasını da önlüyoruz.

Şimşek Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlı binaların artmasıyla, nakliyat sektöründe de asansörlü taşımacılığın kullanımı artmış durumda. Firmamız bu alanda da kaliteli hizmet verebilmek için son teknoloji yük asansörleri kullanarak, taşıma işlemlerinizi büyük bir kolaylıkla tamamlıyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız hiç zarar görmeden taşınırken, işlem de normal taşıma işlemine göre daha hızlı tamamlanarak, size zaman kazandırıyoruz. Bu hizmetimizde insan gücü daha az olduğu için eşyalarınız daha hızlı ve hasarsız bir şekilde taşınıyor.

Asansörlü nakliyat hizmetimiz için binanızın balkonuna yük asansörü kuruluyor. Kurulan yük asansörü test edilirken, ekip arkadaşlarımız da eşyalarınızı topluyor. Toplanan eşyalarınız boyutu fark etmeksizin, uygun şekilde paketlenerek hasar görmeyecek hale getiriliyor. Testi tamamlanan asansör kullanıma hazır hale geldiğinde eşyalarınız asansör yardımıyla taşınmaya başlıyor. Asansörle taşınan eşyalarınız aracımıza indirilerek, burada ekip arkadaşlarımız tarafından uygun şekilde yerleştiriliyor. Eviniz boşaltıldıktan sonra yeni ev adresinize doğru yola çıkılıyor.

Şimşek Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız şehirlerarası taşınma işlemlerinizi için de hizmet vermektedir. Şehir değiştirme işlemleriniz için eşyalarınıza, kendi eşyamız gibi sahip çıkarak taşıyoruz. Bu hizmetimiz için sigortalı taşımacılığı da dahil ederek, eşyalarınızın hasar alması durumunda da sigorta şirketinden eşyalarınızın değerlerini karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Bu işlem için ücretsiz olarak fiyat teklifi veriyoruz. Talebiniz halinde ekspertiz yetkilisi eşliğinde evinize gelerek, eşyalarınızın değerini biçiyoruz. Değeri biçilen eşyalarınız için sigorta anlaşması sağlıyoruz.

Anlaşma kapsamında eşyalarınız oluşabilecek hasarlara karşı sigortalanarak, olası hasar durumlarında maddi değerleri sigorta firması tarafından karşılanıyor. Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz genellikle aynı gün içerisinde tamamlanıyor. Uzak mesafeler için firmamız ile iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz. Eşyalarınız mevcut şehirden alınarak, istediğiniz şehre taşınarak size şehirlerarası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Şimşek Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız parça eşya taşımacılığı için de hizmet vererek, parça eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyor. Bu hizmetimiz, kargo firmalarına göre daha ekonomik fiyatlarla tamamlanıyor. Çünkü bizim için taşınacak eşyanın boyutunun ve ağırlığının hiçbir önemi olmuyor. Anlaşma sağlanması halinde eşyalarınız belirttiğiniz adresten alınmak üzere sizleri ziyaret ediyoruz. Aldığımız eşyaları uygun şekilde paketleyerek, aracımıza yola uygun şekilde yerleştiriyoruz. Aracımızda başka eşyaların bulunması halinde de eşyalarınıza ilgili bilgiler yerleştiriliyor. Bu sayede eşya karışıklığına da son veriyoruz.

Alınan eşyalarınız belirttiğiniz adrese taşınarak, işlem tamamlanıyor. Belirlenen adreste istenilen kişiye veya adrese sorunsuz şekilde teslim ediliyor. Bu işlemde genellikle beyaz eşya, mobilya, müzik aletleri gibi eşyalar taşınsa da her türlü eşyayı sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Daha fazla detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçerek parça eşyalarınızı bize taşıtabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Ankara Şimşek Profesyonel Taşımacılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Şimşek Profesyonel Taşımacılık   12-05-2017

Kardeşimin tavsiyesi üzerine Kavacık nakliyatla iletişime geçmiştim. Nakliyat işlerine başlamadan önce eşyalarımı güzelce bir paketleyip ambalajladılar. Kış günü taşınmam gerekiyordu ama çalışanlar bunlara bile aldırış etmediler. Yağan yağmura karşın eşyalar öyle güzel paketlenip ambalajlandı ki hiçbir şekilde içeriye ne yağmur ne de başka bir şey girdi. Eşyaları pratik bir şekilde taşırken ne kadar da profesyonel hizmet verdiklerini bana gösterdiler. Kısacası ben taşırken işlerine olan sadakatlerine ve titizliklerine hayran kaldım. Bunun içinde bundan sonra evimi kaç kere taşıtırsam taşıtayım kesinlikle onlardan destek alacağım. Çünkü benim kendilerine güvenimi kazandılar ve bir tüketici içinde güvenin çok önemli bir konu olduğunun farkındayım.


Ankara Şimşek Profesyonel Taşımacılık   23-05-2018

Birkaç kez evimi farklı firmalara taşıttım ancak en sonuncusunda acı bir tecrübe yaşadım diyebilirim. Çünkü taşıma sırasında personeller benim için manevi değeri çok yüksek olan bir vazomu da kırdılar. Kavacık nakliyatı aradığımda ise bu durum beni endişelendiriyor aynı şeyleri yine yaşamaktan korkuyordum ama kesinlikle beklediğim gibi olmadı. Sabah belirttikleri saatte direk Birlike geldiler ve eşyaları güzel bir şekilde paketleyip kolilediler. Sıfır kutu kullandılar bu şekilde eşyalarımda kirlenmemiş oldu. Gerçekten de o kadar temiz iş çıkardılar ki teşekkür etmek içimden geldi. Benden sonra da evini ya da işyerini taşıtacak olan kişilere firmaya rahatlıkla güvenebileceklerini söyleyebilirim.


Ankara Şimşek Profesyonel Taşımacılık   30-06-2018

Kavacık nakliyat ile tahmine 1 ay öncesinde anlaşma yaptık. Adamlar son günde beni aradılar ve nakliyat işlemi için belirlediğimiz yerde olacaklarını söylediler. Ben aslında ilk günden beri onlara güvenmiştim ve güvenimin de ne kadar haklı olduğu ortaya çıktı. Güvenilir bir firma herkese tavsiye ediyorum. Beni o kadar zor bir anda kurtardılar ki Rabbim onlardan razı olsun. Hiç nakliyat firması bulamadığım bir zamanda araçlarını ayarladılar ve en iyi çalışan personellerini gönderdiler. Bana verdiği desteklerinden dolayı onlara teşekkür ediyorum. Bir kez daha taşınsam aynı firmayı seçerim bunun içinde etrafımda nakliyat firması soran herkese bu firmayı tavsiye ediyorum.