NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Birlik Asansörlü Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Bilal Bey
Telefon

0552 553 20 94

0552 553 20 94

Adres Fatih Sultan Mehmet Caddesi No 45 Merkez/Ankara
Email Birliknakliyatt@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Birlik Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşınma ihtiyaçlarınız için firmamız profesyonel çözümler sunmaktadır. Özellikle kirada oturan müşterilerimiz sık sık ev taşımak zorunda kalabiliyor. Bu işlemin sürekliliği taşınma konusunda bütçeleri sarsabiliyor. Bunun önüne geçmek için siz değerli müşterilerimize, en uygun taşınma fiyatları sunarak bütçenizi sarsmadan taşınmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde ekonomik fiyatlara, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet vermektedir. Firmamızdan fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra size uygun taşınma günü belirlenir ve o günde taşıma işlemi başlar. Taşıma işlemi için uygun personel sayısı ile evinize gelinir. Ardından eşyalarınız odalar halinde toplandıktan sonra dolap, portmanto gibi eşyalarınız sökülerek parçalar haline getirilir. Parçalar haline getirilen eşyalarınız sırasıyla paketlenerek, tüm eşyalarınızın paketleme işlemi tamamlanır. Bunun ardından da ekip arkadaşlarımız sırasıyla eşyalarınızı nakliyat aracına taşımaya başlar. Eviniz tamamen boşaltılana kadar işlem bu şekilde devam eder. Evinizin boşaltılmasından sonra nakliyat aracımız yeni ev adresinize doğru yola çıkar.

Birlik Asansörlü Nakliyat

Firmamız teknolojiye ve gereksinimlere ayak uydurarak, asansörlü nakliyat işlemini kullanmaya başlamıştır. Bu işlem sayesinde eşyalarınız hem hızlı hem de kolay bir şekilde taşınmaktadır. Bu taşınma işleminde eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden, yük asansörleri yardımıyla taşınarak, zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olunur. Uygun bina yapıları için kullanılabilen bir sistemdir. Asansörlerimiz sürekli olarak bakımdan geçerek, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca bu hizmetimiz için tüm personellerimiz eğitim almıştır.

Asansörlü nakliyat hizmetimizi tercih etmeniz durumunda, eşyalarınızın taşınacağı gün ekip arkadaşlarımız evinizin önüne gelir. Ekibimiz iki ayrı gruba bölünerek, bir kısmı asansörü kurma işlemine başlarken, diğer bir kısmı da evinize gelerek eşyalarınızı toplamaya ve paketlemeye başlar. Tüm eşyalarınız paketlenirken, asansör kurulumu tamamlanır ve test edilir. Paketlenen eşyalarınız asansör yardımıyla taşınarak, eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden nakliyat aracımıza indirilir. Buradaki ekip arkadaşlarımız da eşyalarınızı sırasıyla nakliyat aracına alarak, uygun şekilde yerleştirir. Eviniz boşaltıldıktan sonra, yeni ev adresinize geçerek tekrar asansör kurulur. Bunun ardından da eşyalarınız sırasıyla aracımızdan, asansör yardımıyla yeni evinize alınır ve istediğiniz konumlara yerleştirilir.

Birlik Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız şehirlerarası nakliyat hizmeti vererek, eşyalarınızı şehirlerarası taşımanıza da yardımcı olur. Genellikle şehir değiştirmeye karar veren veya farklı bir şehre tayini çıkan müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir nakliyat türüdür. Bu hizmetimizde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde uzak mesafelere taşıyabiliyoruz. Ayrıca bu hizmet türümüzde, müşterilerimize sigortalı taşımacılık teklifini de sunuyoruz. Tamamen tercihe bağlı olarak kullanılan bu yöntem, müşterilerimizin eşyalarının zarar görmesi halinde ekstra bir maliyet ödememesi içindir.

Bu işlemde mesafeler uzak olduğu için eşyalarınız her ne kadar dikkatli taşınsa da, trafik kazaları veya doğal afetler ile karşılaşılabiliyor. Bu durumlardan dolayı da eşyalarınız zarar görebiliyor. Sigorta kapsamında taşıttığınız eşyalarınız, bu durumlarda sigorta güvencesi altında olarak size hiçbir maddi kaybı olmadan, hasarlarınız sigorta tarafından karşılanıyor.

Birlik Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı konusunda firmamız sizlere en ekonomik fiyatlara hizmet vererek, birkaç parça eşyanızı güvenle taşımanıza yardımcı oluyor. Bu hizmet türü için genelde kargo firmaları, ambar ve lojistik firmaları tercih edilse de, bu firmalarda taşıma ücretleri çok yüksek olabiliyor. Durum böyle olunca kişiler de eşyalarını taşıtmaktan vazgeçiyor.

Firmamız bu alanda da sizlere en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlara vermeye devam ediyor. Firmamız ile irtibata geçerek, parça eşyalarınızın taşınması için ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Ankara Birlik Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Birlik Asansörlü Nakliyat   27-05-2017

Bizde evimizi Birlik Nakliyata taşıttık, firmanın çalışanlarının tamamı taşıma sırasında özenli hareket ediyorlar. Taşıma sırasında ilk önce eşyaların güvenliğini aldıktan sonra taşıma gerçekleştiriyorlar. Firmanın asansörleri de oldukça iyi bizim eşyalarımız biraz ağır ilk yüklediklerinde korktum zarar gelecek asansör düşecek diye ama boşuna korkmuşum çünkü çok rahat bir şekilde yukardan aşağıya indirdikleri gibi aşağıdan da yukarıya taşıdı. Ben firmanın tüm çalışanlarına buradan teşekkür ederken aynı zamanda şunu da belirtmek istiyorum mutlaka ama mutlaka evinizi taşıtmak istediğinizde bu firmanın çalışanlarıyla iletişime geçmelisiniz. Şimdiden firma ve çalışanlarına kolay gelsin tekrar işim olduğu zaman emin olun yine sizi çağıracağım. Adresiniz ve telefon numaranızı bir kenara not ettim.


Ankara Birlik Asansörlü Nakliyat   20-01-2019

Merhabalar Birlik Nakliyatla bundan 2 sene öncesinde tanışmıştım. Tesadüfen internet siteleri üzerinden iletişime geçtim. Aslına bakarsanız ilk beklentim iyi bir iş çıkaracakları yönünde değildi çünkü her çalışan kendinden çok emin bir şekilde konuşuyordu. İnsan psikolojisine baktığımızda birisi kendinden çok fazla eminse aslında onun çok şey bilmiyor olduğudur. Ama Birlik nakliyatın her çalışanı gerçekten de işini çok iyi yapıyor çünkü anlattıklarından çok daha verimli bir hizmet verdiler. Başarılarının devamını diliyorum. Herkese de bu firmayı öneriyorum. İşim düştüğünde yine sizi arayacağım. Herkese saygılar ve teşekkürler.


Ankara Birlik Asansörlü Nakliyat   18-08-2017

Birlik nakliyata arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerekleştirdi. İşin doğrusu ben bugüne kadar ilk kez bir nakliyat firmasına evimi taşıttım ve karşılaştığım manzara karşısında hayrete düştüm. Çünkü bana anlatılan şey nakliyat firmalarının eşya taşırken özensiz hareket ettiği olmuştu. Ama Birlik Nakliyat bunun çok üzerinde bir hizmet verdiğini benim gözlerimin önünde ispatlamış oldu. Ben memnun kaldıktan sonra ablamın evinin taşıması içinde bu firmayla anlaştık yine aynı özenle eşyalarımızı taşıdı. Arkadaşlar firma gerçekten de işini layıkı ile yapıyor. Ben memnun kaldım sizinde memnun kalacağınızdan eminim. Çünkü ilk kez bu firmayla çalışacaksanız içinizde bir endişe var onun farkındayım ama o kafanızdaki soruları şimdiden silmenizi de tavsiye ediyorum.