NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Anadolu Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Ediz Bey
Telefon

0552 553 20 95

0552 553 20 95

Adres Fatih Caddesi No 8 Merkez/Ankara
Email Anadolunakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Anadolu Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık hizmeti günümüze en çok kullanılan nakliyat türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev taşıtmak isteyen kişiler, güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlara verebilen nakliyat firmaları aramaktadır. Bu işlem için bizleri tercih eden müşterilerimiz, memnun kalarak uygun fiyatlara evini taşıtma işlemini tamamlamıştır. Eğer siz de güvenli ve kaliteli bir şekilde eşyalarınızın ekonomik fiyatlara taşınmasını istiyorsanız, hemen firmamız ile iletişim geçerek fiyat alabilirsiniz.

Bu hizmetimiz için ücretsiz fiyat teklifi sunuyoruz. Eğer anlaşma sağlarsak, belirlediğiniz günde evinize gelerek eşyalarınızı taşımaya başlıyoruz. Eşyalarınızı taşımak için gelen ekip arkadaşlarımız, öncelikle eşyalarınızı odalar halinde toplayarak, tüm eşyalarınızı paketliyor. Paketleme işlemi sayesinde eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınıyor. Paketlenen eşyalar, sırayla aracımıza taşınarak taşınma işlemi ilk evinizde tamamlanıyor. Buradan da nakliyat aracımıza yola çıkarak, yeni evinize gidiyor. Burada da eşyalarınız, aracımızdan evinize uygun şekilde taşınıyor. Eşyalarınız istediğiniz odalara yerleştirilerek, eşya karmaşası olmadan eviniz taşınmış oluyor.

Anadolu Asansörlü Nakliyat

Firmamız yeniliklere ayak uydurarak, kendisini sürekli yenileyen bir nakliyat firmasıdır. Günümüzdeki bina yapıları sebebiyle popüler olarak kullanılan yük taşıma asansörleri, firmamız tarafından da kullanılmaktadır. Bu işlem sayesinde eşyalarınızı hiçbir hasara sebep olmadan taşıyoruz. Ayrıca bu taşıma türünde insan gücü daha aza indirgendiği için eşyalarınız daha hızlı bir şekilde taşınmış oluyor. Asansör sistemimizin bakımı sürekli yapılarak, sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Bu işlem için eğitim almış ekip arkadaşlarımız, bina yapınızın uygun olması halinde yük asansörünü balkonunuza kuruyor. Ardından lift boş iken test edilerek, başarılı bir şekilde çalışması sağlanıyor. Bundan sonra ise ekip arkadaşlarımız iki ayrı gruba ayrılarak, ev ve nakliyat aracında iki farklı grup oluşturuyor. Evde bulunan arkadaşlarımız eşyalarınızı paketledikten sonra sırayla asansör yardımıyla nakliyat aracının bulunduğu kısma gönderiyor. Buradan da arkadaşlarımız eşyalarınızı alarak, nakliyat aracına uygun şekilde yerleştiriyor ve işlemi tamamlıyor. İşlem tamamlandıktan sonra yeni evinizde de asansör kullanılarak eşyalarınız evinize taşınıyor.

Anadolu Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız şehir içi taşımacılık işlemi yaparken, aynı zamanda şehirlerarası taşımacılık işleminde de müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu işlem konusunda son derece titiz davranarak, eşyalarınızı hiçbir hasara neden olmadan bir şehirden diğer bir şehre sorunsuz şekilde taşıyoruz. Bu işlem türünde bir alternatif olarak eşyalarınızı sigortalamayı da teklif ediyoruz. Sigortalatma işlemini kabul ederseniz, ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın değerini biçerek, uygun şekilde sözleşme hazırlıyor ve işlem tamamlıyor.

Sigorta sözleşmesi sayesinde eşyalarınız olası hasar durumlarına karşı sigortalanmış oluyor. Bu sayede eşyalarınız bir zarar görse bile sigorta firması tarafından hasar bedelleri karşılanıyor. Şehirlerarası nakliyat işinde mesafeler uzun olduğu için eşyalarınızın hasar görme ihtimali de artıyor. Yol esnasında kazalar meydana gelebiliyor, doğal afetler ile karşılaşılabiliyor. Bu durumlardan dolayı eşyalarınız hasar görebildiği için sizlere ek masraflar çıkabiliyor. Fakat eşyalarınızı sigortalatmanız durumunda bu durumlarda hasar alan eşyalarınız, sigorta firması tarafından tüm bedelleri karşılanıyor.

Anadolu Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı işlemi, eşya taşıtmak isteyen kişiler için büyük bir külfet olabiliyor. Kişiler genellikle bu hizmet için kargo, lojistik ve ambar gibi taşıma işlemi yapan firmalara başvuruyor. Bu firmalar da eşyaların ağırlığına, boyutuna ve miktarına göre hesaplama yaptığı için taşıtma işlemi çok pahalıya gelebiliyor. Kişiler ya bu taşıma işinden vazgeçiyor ya da mecbur kalarak kabul ediyor.

Firmamız burada devreye girerek, eşyalarınızın boyutuna ve ağırlığına bakmaksızın en ekonomik fiyatlara eşyalarınızı taşıyor. Bu işlem için her eşya türü geçerlidir. Daha fazla detay almak isterseniz firmamız ile irtibata geçerek, fiyat teklifi alabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Ankara Anadolu Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Anadolu Evden Eve Nakliyat   11-07-2018

Bende sizin gibi Anadolu Nakliyatı yorumlardan buldum. Allah’ıma şükürler olun ki gerçekten de iyi bir firma seçmişim eşyalarımı taşıma sırasında o kadar hassas davrandılar ki ben şaşırdım. Sizde firmadan hizmet aldığınızda benim ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Allah yollarını açık etsin inşallah çok başarılı hizmet veriyorlar. Ben memnun kaldım ve buradan teşekkür etmek istedim. Çünkü bundan önceki nakliyatlarımda birkaç kez acı tecrübeler yaşamıştık. Hatta sonuncuda manevi değeri yüksek olan bir vazomda kırılmıştı. Anadolu nakliyatı ararken bu endişelerimi de göz önünde bulundurdum ama gerçekten de o kadar temiz iş çıkardılar ki teşekkür etmek içimden geldi.


Ankara Anadolu Evden Eve Nakliyat   28-04-2017

Geçen ay paldır güldür evimizi taşıtmak zorunda kaldık. İnternetten apar topar bir nakliyat firması araştırması yaptım en uygun fiyatı veren de Anadolu nakliyat oldu. Firmanın çalışanları gerçekten de çok özenli ve titiz bir şekilde evimi taşıdılar ve tam da söyledikleri gibi bir nakliyat gerçekleştirdiler. Nakliyat firması ararken endişelerim vardı çünkü nakliyat firmalarıyla ilgili yazıları okurken de dikkat etmem gereken pek çok noktadan bahsediyorlardı. Ama neyse ki Anadolu nakliyat kesinlikle öyle şeylerle beni hiç muhatap etmedi. Ne söyledilerse hepsini yaptılar ve güvenli bir şekilde evimi taşıdılar. Ben buradan kendilerine teşekkür ediyorum sahiden güzel iş çıkardılar.


Ankara Anadolu Evden Eve Nakliyat   30-12-2017

Eşim askeri personel bunun için gerek bulunduğumuz şehirde gerekse şehirler arası çok fazla ev değiştirmek zorunda kalıyoruz. Bugüne kadar nakliyat hizmetimiz için hep Anadolu nakliyattan hizmet aldık çünkü ilk taşınmamızda bize çok yardımcı olmuşlardı. O günden sonra da ne zaman taşınma ihtiyacımız olsa bu firmayı tercih ediyoruz. İşlerini hakları ile yapıyorlar bunun içinde firmanın sahiplerine ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum. hiçbir taşınmamızda eşyalarımıza zarar gelmedi ve bunun içinde ellerinden geleni yaptılar. Eminim sizde bu firmadan hizmet aldığınız