NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Arzum Ev ve Ofis Taşımacılığı
Şehir Ankara
Yetkili Mehmet Bey
Telefon

0507 047 26 11

0507 047 26 11

Adres Cumhuriyet Blv. No 85 Merkez/Ankara
Email Arzumnakliyat@yandex.com@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Arzum Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimize eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Firmamız bu alanda yıllardır, tecrübeli bir şekilde çalışma sürdürmeye devam etmektedir. Uzman ekiplerimiz, eşyalarınızı bir evden diğer bir eve taşıyarak, sizlere taşınma konusunda yardımcı oluyor. Evden eve nakliyat hizmeti  için müşterilerimize ücretsiz teklifler sunuyoruz. Eğer taşınmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Görüşme esnasında uygun olduğunuz saati ve adresi bildirmeniz halinde evinizi ziyaret ediyoruz.

Ziyaret esnasında eşyalarınızı inceleyerek, taşınma işlemi için uygun bir fiyat teklifi sunarak bütçenizi sarsmadan taşınma işleminizi tamamlıyoruz. Anlaşma sağlanması halinde, uygun bir tarih belirleyerek işlemi tamamlamak için çalışmalara başlıyoruz. Evinize gelen uzman ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı uygun bir şekilde toplayarak, paketliyor. Paketleme esnasında uygun ambalajları kullanarak, tüm eşyalarınızı paketliyoruz. Bunun ardından eşyalarınızı sırayla nakliyat aracına taşıyarak, tüm evi boşaltıyoruz. Ardından yeni ev adresinize doğru yola çıkıyoruz. Nakliyat aracındaki eşyalarınızı yeni evinize taşıyarak bu işlemi tamamlıyoruz.

Arzum Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizde, eşyalarınızı asansör yardımıyla taşıyarak işlemi tamamlıyoruz. Bu yöntem sayesinde eşyalarınız hem hasar görmüyor, hem de daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Bu sayede sizler, daha kısa bir süre içerisinde taşınarak rahatlıkla yeni evinize yerleşebiliyorsunuz. Asansör nakliyat sisteminin kullanılabilmesi için evinizin bulunduğu binanın yapısının uygun olması yeterli olacaktır. Asansörle taşıma hizmetinde genellikle evlerin balkonları kullanılmaktadır. Eğer ön cephede büyük camlı bir odanız bulunuyorsa, bu odada kullanılabilir.

Asansörlü nakliyat hizmetinde ekiplerimiz ikiye ayrılarak, bir kısmı asansörü kurma işlemini tamamlarken, diğer bir kısmı da evde eşyalarınızı toplar ve paketleme işlemini tamamlar. Asansör kurulduktan sonra test edilerek, uygun şekilde çalışır hale getirilir. Ardından evde bulunan ekip arkadaşlarımız paketlemesi tamamlanan eşyaları asansör yardımıyla nakliyat aracının olduğu zemine indirmeye başlar. Aracın yanında bulunan arkadaşlarımız da asansör liftinden eşyalarınızı sırayla alarak araca yerleştirir. Tüm eviniz boşaltılana kadar bu işlem devam eder. Ardından asansör toplanarak, yeni evinize taşınmak üzere aracımız yola çıkar. Burada da asansör yardımıyla eşyalarınız nakliyat aracından, evinize çıkartılır.

Arzum Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız şehir içi taşımacılık için verdiği kaliteli hizmetin yanı sıra, şehirlerarası taşımacılık işleminde de vermektedir. Şehir değiştirmeye karar verdiğinizde eşyalarınızı taşıtmak için nakliyat firması arayabilirsiniz. Fakat bu işlem her firma tarafından yapılmadığı için firma bulmanız zorlaşabilir. Bu durumda biz devreye girerek, eşyalarınızı kilometrelerce mesafelerde sorunsuz bir şekilde taşımanıza yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı bize emanet ederek, kafanız rahat bir şekilde şehir değiştirebilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz için müşterilerimizin isteğine bağlı olarak, eşyaları sigortalayarak da taşıma sağlıyoruz. Bunun için çok düşük cüzi miktarlarda fiyat farkı vererek, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıtabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık için ekspertiz ekibimiz eşyalarınızı kontrol ederek, sırasıyla değer biçer. Bunun ardından sözleşme tamamlanır. Taşıma esnasında oluşan herhangi bir eşya hasarında, eşya için biçilen değer sigorta firması tarafından karşılanarak, sizlere ek bir masraf yükü olmaz. Bu hizmetimiz şehirlerarası nakliyat işleminde çok tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arzum Parça Eşya Taşımacılığı

Firmamız evlerinizi şehir içi veya şehirlerarası taşımakla kalmıyor, parça eşyalarınızı da sorunsuz bir şekilde taşıyor. Bu hizmetimiz sayesinde sizler de kargo şirketlerine yüksek fiyatlar vererek eşyalarınızı taşıtmaktan kurtuluyorsunuz. Parça eşya taşımacılığı hizmetimizde eşyanın ağırlığının veya boyutunun bir önemi olmayarak, tüm eşyalarınız paketlenerek taşınmaktadır. Taşımacılık işlemi için bizimle irtibata geçerek, eşyalarınızı istediğiniz adresten alarak, istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

3 Adet Yorum Var, Ankara Arzum Ev ve Ofis Taşımacılığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Arzum Ev ve Ofis Taşımacılığı   19-01-2018

Tahmin ediyorum ki hepiniz de benim gibisiniz neden derseniz bir insanın ev taşıma firmasına ne kadar zamanda ihtiyacı olacak ki diye düşünüyorsunuz. Bunun içinde nakliyat firmasının ne kadar kaliteli olup olmadığını anlamak başınıza geldiğinde fark edeceğiniz bir şey oluyor. Ben öyle yaptım bugüne kadar hiç taşınmayı düşünmemiştim çünkü 20 yıllık evliyim. Tayin yüzünden taşınmamız gerekti ilk aklıma gelen şey nakliyat firması eşyalarımı taşırken ya zarar verirse oldu. Bunu çok fazla düşündüm ama Sakinler Nakliyatı tesadüfen bulmuş olmama karşın sanki birinin referansıyla gitmişiz gibi bizimle ilgilendiler ve eşyalarımı öyle bir taşıdılar ki valla ben olsam böyle paketleme de yapamazdım.


Ankara Arzum Ev ve Ofis Taşımacılığı   11-09-2018

evimi Sakinler Nakliyata taşıttığım için kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü benim mobilyalarım biraz hassas ve taşıma sırasında çizilecek ya da bir şeyler kırılacak diye ödüm kopuyordu. Sakinler nakliyatın çalışanları Birlike ilk geldiğinde onlara durumu anlattım benim tedirgin olduğumu da fark etmiş olacaklar ki bana tüm süreci başından sonuna kadar nasıl yapacaklarını anlattılar. İçim de biraz rahatlama vardı ama yine de gözümle görmek istiyordum ve taşınma günü sabah erken saatte eve geldiler ve aynen bana o gün söyledikleri gibi eşyalarımız güzelce sardılar. Hatta öyle sardılar paketlediler ki yere düşse bir şey olmaz. Kısacası benim kafamdaki düşüncelerin hepsi paketlemeyle birlikte ortadan kalktı zaten taşıma içinde asansörlü nakliyat kullanıyorlar bunun içinde hızlıca taşıdılar.


Ankara Arzum Ev ve Ofis Taşımacılığı   11-06-2017

Ben sık taşınan biriyim ve evimi bundan önce çok kez taşıttım. genelde her taşınma sırasında da sağ olsunlar bir şeylerimi kırdılar. Bunlar için hiçbirinden para talep etmedim ama artık da sıkıldım. En son Sakinler nakliyatı buldum referanslarından ve yorumlardan yola çıkarak tercih ettim. Okuduğum pek çok yorumda firmanın başarılarından güzel taşıdıklarından iyi paketleme yaptıklarından kısacası profesyonel olduklarından bahsediliyordu. Ümidim yoktu ama yine de denemek istedim. İletişime geçtiğimde beni gayet güzel sesli biri karşıladı bide nakliyat firmalarında sanki hep kaba insanlar çalışırmış gibi düşünüyordum. Neyse adamlarla anlaştık geldiler Birlike her şeyi o kadar güzel, titiz bir şekilde paketleyip taşıdılar ki bu zamana kadar da onları neden bulmadığım için kendi kendime çok kızdım. Boşu boşuna önceden mahvolmuş eşyalarım.